ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ :
Home » , » LIVE: Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός 1-0

LIVE: Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός 1-0

Written By Ανώνυμος on Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2012 | 22:27

Ο Παναθηναϊκός έχει την ευκαιρία να ανεβάσει στους 8 βαθμούς τη διαφορά του από τον Ολυμπιακό και θέλει να πετύχει την 7η συνεχόμενη νίκη του στο πρωτάθλημα. Παρακολουθήστε την εξέλιξη της αναμέτρησης στη Λιβαδειά.

83' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ. Ο Κουτσόπουλος έκανε τη σέντρα και ο Μελισσάς με εξαιρετική κεφαλιά νίκησε τον Καρνέζη. Οι δύο από τις τρεις αλλαγές του Παράσχου συνδυάστηκαν στη φάση του γκολ.

80' Ο Μελισσάς στη θέση του Ναπολεόνι

78'
Ο Πετρόπουλος στη θέση Κλέιτον.

76'
Κεφαλιά του Σαριέγκι που πέρασε δίπλα από το δοκάρι του Κυριακίδη.

75'
Ο Μαυρίας στη θέση του Ζέκα.

74'
Ο Κουτσόπουλος στη θέση του Βασιλείου.

71'
Σουτ στην κίνηση από τον Τοτσέ πέρασε μακριά από την εστία του Κυριακίδη.

64'
Ο Χριστοδουλόπουλος στη θέση του τραυματία Κουίνσι.

63'
Ο Πόποβιτς στη θέση του Φαβάλι.

61'
Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ωραίο αριστερό σουτ του Βιτόλο, η μπάλα βρήκε στο κεφάλι του Κόρμπος και πέρασε δίπλα από την εστία του Κυριακίδη.

57'
Τεράστια ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Φαβάλι σούταρε με το αριστερό και ο Κατσουράνης έδιωξε πάνω στη γραμμή. Στην επαναφορά ο Ζησόπουλος αστόχησε από πλεονεκτική θέση.

54'
Ο Ναπολεόνι βγήκε στην πλάτη της άμυνας του Παναθηναϊκού αλλά καθυστέρησε και ο Σαριέγκι τον έκοψε.

Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

ΛΗΞΗ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

45+3'
Κίτρινη στον Φαβάλι.

42'
Ο Κουίνσι έκανε το αριστερό σουτ έξω από την περιοχή αλλά η μπάλα έφυγε άουτ.

34'
Κίτρινη κάρτα στον Βιτόλο.

32'
Κίτρινη κάρτα στον Αλεξίου.

26' Προσωρινή διακοπή στο ματς διότι υπήρξε ένταση στην εξέδρα. Ο διαιτητής περίμενε να ηρεμήσουν τα πνεύματα και το ματς συνεχίζεται.

24'
Ο Κλέιτον από πλάγια γύρισε τη μπάλα αλλά αυτή πέρασε παράλληλα και έφυγε άουτ.

22'
Διαγώνιο σουτ του Ζέκα, ο Κυριακίδης απέκρουσε.

17'
Κίτρινη κάρτα στον Ζέκα.

9'
Η πρώτη καλή στιγμή στον αγώνα. Ωραία εκτέλεση φάουλ του Κλέιτον, ο Κυριακίδης απέκρουσε σε κόρνερ.